Hakkımızda

Uzun yıllardır dış mekan sektöründe özveri ile çalışarak, VAV ailesi olarak ülkemizin dünya çapında söz sahibi olmasına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu süreçte emeklerinizi ve desteğinizi esirgemeyen siz değerli müşterilerimize teşekkür borçluyuz.

Sektördeki büyümeye olan katkımızı artırmak adına, kazancımızı istihdam odaklı yatırımlara yönlendirerek 2024 yılı itibariyle 150.000m2'lik üretim ve depolama alanımıza ve yeni showroomumuzu da ilave etmiş bulunmaktayız. Ayrıca, alüminyum üretim tesisimizi 2024 yılında devreye alarak sektöre daha fazla değer katmayı hedefliyoruz. 2024 yılının ikinci çeyreği itibariyle yıllık 1 milyon parça demonte alüminyum dış mekan mobilyaları üretimine başlıyoruz. Dünyada sektöre tekrardan bir yenilik getireceğimizi umut ediyoruz.

Her zaman "müşteri haklıdır" prensibiyle hareket ediyor ve en yüksek kalitedeki hammaddeyi kullanarak sizlere en üst düzeyde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu çerçevede, 2024 yılında hayata geçirdiğimiz depolama alanı, showroom ve alüminyum üretim tesisi ile sizlere daha geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri doğrultusunda, kalite standartlarımızı sürekli yükselterek sektörde liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Sizlerle birlikte geçirdiğimiz bu uzun yıllar boyunca gösterdiğiniz güven ve desteğe tekrar teşekkür ediyor, gelecekte de sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.